![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Askfat 9952006
*
nr 995 2006
Askfat
Ultima15, Beck & Jung, Ljungberg & Bäckström, 15x15
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:06:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/10 19:47:52
1
250 kr
13/10 20:44:35
2
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: askfat beck & jung ljungberg & bäckström
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:53
*
Askfat
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2006
Askfat
Ultima15, Beck & Jung, Ljungberg & Bäckström, 15x15
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/10 19:47:52 | 1 | 250 kr |
13/10 20:44:35 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: askfat beck & jung ljungberg & bäckström
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:53